Kontakt

Om du vill komma i kontakt med oss så är du välkommen att ringa, vår receptionist hjälper dig att komma i kontakt med rätt person!

Du kan också ställa en fråga i kontaktformuläret till höger eller mejla en förfrågan direkt till någon av våra avdelningsansvariga.

 

VD

John Widmark
john.widmark@ansvarsbesiktning.se


Akustik

Sevak Bidros
sevak.bidros@ansvarsbesiktning.se

 

Besiktning


Jeanette Jernberg
jeanette.jernberg@ansvarsbesiktning.se



Vibrationsmätning


Robert Widmark
robert.widmark@ansvarsbesiktning.se



Eldstäder och Ventilation


Stephan Norin
stephan.norin@ansvarsbesiktning.se

 

Energibesiktning

Carl Waldenfeldt
carl.waldenfeldt@ansvarsbesiktning.se

 

Kontrollansvarig

John Widmark
john.widmark@ansvarsbesiktning.se

 


Vibrationsisolering


Sevak Bidros
sevak.bidros@ansvarsbesiktning.se

 



Riskanalys


Jonas Ingren
jonas.ingren@ansvarsbesiktning.se

 

 

Ekonomi & Personal

Kirsi Alpcrona
kirsi.alpcrona@ansvarsbesiktning.se


 

 

  08 - 749 18 50
   
  Mån-Tors: 8.00 – 17.00
Fre: 08.00 – 15.00
Lunchstängt: 11.00 – 12.00


Hitta till oss


Visa större karta
 
 

Webbdesign Argonova
Länkar